”לא תמיד נשים יודעות מה הן רוצות
אבל תמיד תמיד הן יודעות מה הן לא רוצות. ”

יזמיות / אימון אישי


מבחר בשבילך

בואי ללמוד לנצח במשחק של החיים

לכולנו יש תקופות בחיים שאנחנו מרגישים העדר מוצא: קשה לנו לקום בבוקר, אנחנו מחוסרי אנרגיה, רבים עם כולם, עוברים פרידה קשה, או סתם מרגישים שלא יכול להיות שזה מה שיש לחיים להציע לנו.
אולי העסק מדשדש , אולי אנחנו מרגישים שחייבים לעשות שינוי בקריירה שלנו כיון שהימים מזדחלים ושום אור לא מנצנץ לנו באפילה.
זה קורה לכולם. אבל כאן נכנסת זכות הבחירה לפעולה. יש כאלה שמסכימים לחיות כך ואחרים שלוקחים אחריות על הבעיה והולכים לבקש תמיכה, מורה , יד מכוונת כדי לצאת מהסבך לדרך חדשה.
אימון אישי הוא היכולת לעשות שינויים משמעותיים ולהתמיד בהם לאורך זמן.
What Women Want פיתחה את win the game of life שהיא שיטת אימון אישי ייחודית לגברים ונשים כאחד השונה משיטות אמון אחרות בכך שהיא מבוססת על הבנה עמוקה של אנרגיה
נשית ויישומה כדי להפוך את החיים לקלים יותר בדרך אל התוצאות הרצויות.
מטרת תוכנית האימון Win The Game of Lifeהיא לסייע למאומן/ת לעשות שינוי משמעותי וארוך טווח בחייו, לאפשר לו להבין את עצמו טוב יותר ולמצוא את הדרך לנהל את חייו על פי מה שהוא רוצה ולא מה שהוא מרגיש חייב או יכול.
התוכנית מסייעת לצייר את הרצוי ולסגור את הפער בין המקום בו הוא מצוי אל הרצוי שבו נמצאים חלומותיו ולתת לו כלים להמשך הדרך ללא תלות במאמן.
התוכנית מלמדת לעבוד עם מה שיש ולא עם מה שאין, להבין את המרכיב הקרמתי בחיים, את אפשרות הבחירה ואת הדרך לבחור נכון וליישם.
לצורך כך נלמדים חוקים של היקום, נעזרים בדמיון מודרך,עובדים עבודת עומק עם התת מודע באמצעות פרשנות חלומות, וצירופי מיקרים, המלמדים את המאומן להשתמש גם בחוויות הכואבות שלו כמנוף לגדילה והתפתחות.


באיזה תחומים אפשר לטפל באמצעות תוכנית ה- Win The game of life

בכל ארבעת רכיבי האושר שהינם:

מימוש/שלמות עצמית

בעיות הקשורות בזהות מינית, חוסר ביטחון אישי או מקצועי, בעיות בקריירה, שינוי כיוון מקצועי או מציאת הייעוד שלנו.

אהבה וקשר

בעיות בזוגיות, פרידות, גירושין, בגידות ומשברי אמון, אובדן תשוקה, חוסר יכולת למצוא אהבה או לשמור על קשר, יחסים הרסניים.

משפחה והורות

בעיות עם ילדים, הורים , מאבקים עם אחים ואחיות, קשרי משפחה רופפים, סכסוכים משפחתיים.

כלכלה וכסף

העדר יכולת לחיות ברווחה, דפוסי הסתבכויות כלכליות, הגדלת מקורות הכנסה, גמילה מבזבזנות כפייתית.


תוצר לוואי של הטיפול הינו שיפור במצב הבריאותי וריפוי מעצמו של מחושים ומחלות כרוניות.
הטיפול האישי בשיטת Win The Game of Life אורך 12-15 מפגשים שבועיים בני שעה כל אחד. עלות כל מפגש נעה בין 300 ₪ למטפל רגיל ל- 360 ₪.למטפל בכיר.


לקבלת אימון במחירי מבצע מהמתמחים שלנו נא ליצור קשר : 050-9010080


המלצות מטופלים
הסיפור של אמילי


קצת לפני שהגעתי לגיל 40 – השנוי במחלוקת- היתה בפתח תחושה של צומת דרכים בדמות "משבר גיל 40". לראשונה בחיי חשתי שיש המון שאלות וכל-כך מעט תשובות... כעורכת-דין, שבדרך כלל רגילה לספק תשובה עוד לפני שהשאלה נוצרה, הגעתי למסקנה שמשהו במשוואה הכל כך מובנת מאליה הזאת קצת השתבש ושהחיים שעד כה היו לגמרי טריוויאליים עם מבנה מסודר וסדרי עדיפויות ברורים כבר אינם כאלה.
אט אט הפכה לה אותה פרשת דרכים אליה נקלעתי בסמוך ליום הולדתי הממשמש ובא, לסוגיה קיומית- שגזלה לא מעט שעות התעסקות- תוך שהיא גורמת לתחושה של מעין "צונאמי" מטלטל בין ה"רצוי" ל"מצוי".
בסופו של דבר כל השאלות הובילו אותי לשאלה מרכזית אחת: "איך מוצאים אושר אמיתי? כזה שבא ונשאר לתמיד ...
כמתנה לעצמי החלטתי להקדיש לפחות מספר שעות ביום לחיפוש אחר האושר המיוחל ולנסות למצוא כלים שבעזרתם המשימה תהפוך לאפשרית ואם אפשר.. בתוך זמן קצר.
זה אולי גם המקום לציין שאני נשואה ואמא לשני ילדים נפלאים והרי אמא שמחליטה לצאת למסע בעקבות האושר כאילו מתחייבת (לפחות בינה לבין עצמה) להפוך להיות אמא ורעיה יותר טובה, מאושרת, רגועה, סבלנית. בקיצור, עסקה משתלמת לכולם...

את סיגל, מפתחת שיטת האימון Win The Game of Life, אני מכירה כבר לא מעט שנים ועוד כשעסקה בעצמה בעריכת דין. בשנים שקדמו ליום הולדתי ה-40 הציעה לי סיגל מספר פעמים לבוא וללמוד את השיטה אבל המבנה המאד מסודר של החיים שייצרתי לעצמי לא השאיר לי הרבה זמן לחוויות מהסוג הזה ולכן ויתרתי מראש על הרעיון.

אבל אומרים שכאשר התלמיד מוכן המורה הנכון מגיע וכך היה. כשהגעתי למצב שבו כמעט כל "סימן קריאה" בחיי התחלף ב"סימן שאלה" – כמחצית מהחיים חלפה, ובדק הבית שערכתי העלה לא מעט שאלות מתבקשות: האם אני מרוצה מהמקום שאליו הגעתי במסע של חיי? האם זהו תחום העיסוק שגורם לי לרצות לקום מהמיטה בשמחה כל בוקר? האם שני ילדים זה מספיק? האם אנחנו נהנים או סתם עובדים קשה מידי והרבה מידי? האם יש דרך לחיות חיים מאושרים יותר ומלאי משמעות? ומה זאת משמעות? האם האושר פנימי או חיצוני?.. די מהר הבנתי שלחיות את החיים במין תבנית שחוזרת על עצמה מידי יום זה אולי נחמד אבל זה לא מספיק ואם להודות על האמת קצת משעמם, חד גוני, מעייף..

. כל שהתקדמנו בקורס האימון נחשפתי לעוד ועוד טכניקות וכלים שסייעו בידי – בתוך זמן קצר- להפוך לאדם שמח בחלקו מחובר לגוף ולנפש של עצמו ולצאת לדרך חיים חדשה ביותר שמחה, יותר בהירות, יותר יצירתיות ובעיקר ערנות.
נוכחתי לדעת שקיים הבדל עצום בין לחיות חיים נוחים אך טכניים לבין לחיות חיים שמחים ומלאי משמעות, להיות נוכחת ב"כאן ועכשיו" ולהבין שאלה הם החיים האמיתיים ושיש בהם יופי קסום ואינסופי שרק ממתין להתגלות על ידינו...

היופי בשיטת האימון Win The Game of Life טמון בחיבור שבין הגלוי לנסתר, בין הכלים והטכניקות המעשיים לצד ההתעמקות ביסודות הקבלה, תורת החלומות, וגם קורס קצר בניסים וצירופי מקרים שהם כלי רב עוצמה שתורם להבנת האירועים וההתרחשויות אשר נקרים בדרכינו במסע של החיים.

ההחלטה שלי לעצור, לתת לעצמי הזדמנות לבחון מה אני רוצה בניסיון למצוא את הדרך לחיות חיים שמחים ומהנים יותר עשויה להיות ההבדל בין חיים מהנים ומנוצלים היטב, לחיים מבוזבזים. אני בחרתי להשקיע בעצמי, ויום יום אני והקרובים אלי מודים על הבחירה, כי לא רק חיי השתנו, אלא האווירה כולה בבית ומערכות היחסים שלי.


למבצע קבלת אימון במחירי מבצע ומהמתמחים שלנו נא ליצור קשר : 050-9010080


שתפי

ליצירת קשר: 050-9010080